لیست محصولات این تولید کننده دیزل ساز تولید کننده و مونتاژ و واردات انواع پمپ و موتور پمپ

گروه صنعتي ديزل‌ساز با بيش از چهار دهه تجربه در زمينه توليد، مونتاژ و واردات انواع پمپ، الكتروموتور، ديزل ژنراتور، آلترناتور، موتور پمپ، مكانيكال سيل، لوازم کشاورزی و شستشو و همچنین محصولات ساختمانی، با دارا بودن بيش از چهل نمايندگی مختلف از كشورهای اروپای غربی، ژاپن و چین و با توجه به توانمندی فنی و پشتوانه تجاری، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تجاری، فنی و مشاوره‌ای در جهت تامين انواع كالاهای ذیل در بخش صنعتی، كشاورزی اعلام مینماید

امتیازات شرکت دیزل ساز

1- بزرگترین گروه تامین کننده پمپ در خاورمیانه

با دارا بودن نمایندگی های متعدد در زمینه انواع پمپ های خانگی، صنعتی، کشاورزی، موتور پمپ ها و پمپ های پیستونی و دارا بودن دفاتر و انبارهای فروش در کشورهای اطراف مخصوصا در کشور عراق که اکثر نمایندگی های پمپ ها را در عراق نیز دارا می باشد، شرکت دیزل ساز بزرگترین و قوی ترین گروه تامین کننده پمپ در خاورمیانه می باشد.

2- قیمت های مناسب و عادلانه محصولات

شرکت دیزل ساز به علت روابط نزدیک بین المللی و حجم مالی بالا قابلیت گرفتن تخفیف و امتیازات ویژه را از تامین کننده های محصولات داشته و از این طریق توانسته قیمت های بسیاررقابتی و منصفانه را به بازار مصرف ارایه دهد. به تایید بسیاری از همکاران صنف فروش محصولات صنعتی نظیر پمپ آلات و موتورآلات، شرکت دیزل ساز عامل جلوگیری از افزایش قیمت این گونه محصولات در سطح کشور بوده است.

شركت ديزل ساز در زمينه توليد و واردات انواع پمپ فعاليت نموده و دارای نمايندگي انحصاری شركت‌های گوناگونی در ایران است که در زیر نام برخی از آنها اعلام می گردد:

شركت پمپ‌سازي پنتاكس (Pentax) ايتاليا كه با توليد رنج وسیع الکتروپمپ های خانگی، صنعتی، ساختمانی و تاسیساتی، بوستر پمپ های آبرسانی و آتشنشانی، باغی و کشاورزی، انواع شناور، کفکش و لجن کش با کیفیت ویژه و قیمت های رقابتی در اکثر بازارهای بین المللی در ردیف اول رقابت قرار گرفته است.
مارک Vertix که علامت تجاری صنایع پمپ سازی Pentax میباشد یکی دیگر از محصولات این شرکت است.
3- شرکت دیزل ســاز ، از سال های گذشته این شرکت اقدام به تولید قسمتی از نیازهای بازار داخلی در رنج پمپ های خانگی، ساختمانی و شناورهای چاه های عمیق نموده است و سیاست شرکت در بسط تولیدات داخلی به منظور تولید کالاهای با کیفیت بالا و قیمت های مطلوب و دادن حق انتخاب به مشتریان و مصرف کنندگان گرامی می باشد.

شرکت پمپ سازی(Stream) کشور چین که در انواع پمپ های شناور, کفکش, لجن کش, خانگی, پمپهای طبقاتی عمودی, افقی و سانتریفوژ کشاورزی، کارواش و شستشو، انواع موتورپمپ های بنزینی، نفت و بنزین و دیزلی با خروجی 2، 3 و 4 اینچ و همچنین انواع منابع تحت فشار آب و لوازم جانبی صنایع پمپ، با کیفیت بی نظیر و تنوع وسیعی برخوردار می باشد. مارک Stream ترکیب واقعی از کیفیت برتر و قیمت مناسب بوده و در مدت زمان کوتاه سهم مهمی از بازار پمپ را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.

الكتروپمپ و موتورپمپ
لوازم جانبي صنايع پمپ و سيستم‌هاي انتقال سيال و قطعات یدکی مربوطه
الكتروموتور
انواع موتورژنراتور
لوازم ساختمانی
لوازم کشاورزی
تجهیزات ریلی

بیشتر

اعلام حریق و اطفا حریق تاسیسات ایمن

خبرنامه تاسیسات ایمن !

جهت اطلاع از آخرین اخبار و دریافت بروزرسانی ها در ارتباط با محصولات جدید ، پیشنهاد های ویژه ، کوپن های تخفیف و حراج های فصلی و سایر موارد مرتبط در خبرنامه ما عضو شوید